Nazwa produktu:

UZUPEŁNIANKI LOGICZNE

Cena:

35,00 

Na stanie

HA160

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UZUPEŁNIANKI LOGICZNE 

MATERIAŁY USPRAWNIAJĄCE LOGICZNE MYŚLENIE I UMIEJĘTNOŚĆ KATEGORYZOWANIA

Uzupełnianki logiczne zostały przygotowane dla dzieci w wieku przedszkolnym. Mogą z nich korzystać także dzieci starsze rozwijające się nieprawidłowo. Materiały będą pomocą zarówno dla nauczycieli oraz pedagogów, jak i rodziców czy innych osób bawiących się z dzieckiem w domu.

W publikacji znajduje się 18 tabel, które dziecko uzupełnia kartonikami z obrazkami lub figurami geometrycznymi mającymi określone cechy. Dzięki temu maluch ćwiczy logiczne myślenie, doskonali koncentrację, percepcję wzrokową i umiejętność słuchania ze zrozumieniem poleceń.

W teczce A4 znajdują się:
– zeszyt A5 8 stron
– 26 kart A4
Autor: Magdalena Hinz

Produkt Uzupełnianki logiczne dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy mnóstwo materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „UZUPEŁNIANKI LOGICZNE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UZUPEŁNIANKI LOGICZNE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

UZUPEŁNIANKI LOGICZNE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK