Uwaga! Koncentruję Się! 2 – Ćwiczenia Na Koncentrację I Spostrzegawczość Dla Uczniów Klas Iv–Vi

Cena:

24,00 

Na stanie

HA237

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UWAGA! KONCENTRUJĘ SIĘ! – ĆWICZENIA NA KONCENTRACJĘ I SPOSTRZEGAWCZOŚĆ DLA UCZNIÓW KLAS IV–VI

W książce znajduje się zbiór ćwiczeń doskonalących koncentrację uwagi dla uczniów klas IV–VI. Zadania polegają na przykład na wyszukiwaniu różnic, dobieraniu par, zabawach wyrazowych, przerysowywaniu figur. Dziecko wykonując ćwiczenia, oprócz doskonalenia koncentracji uwagi, rozwija także wiele innych funkcji: kształci percepcję wzrokową i orientację przestrzenną, trenuje pamięć i logiczne myślenie, usprawnia motorykę małą i koordynację wzrokowo-ruchową. Zadania pomyślane są tak, aby uczeń nie nudził się, ale w przyjemny i pożyteczny sposób spędzał wolny czas.


Produkt UWAGA! KONCENTRUJĘ SIĘ! wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy wiele pomocy terapeutycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Uwaga! Koncentruję Się! 2 – Ćwiczenia Na Koncentrację I Spostrzegawczość Dla Uczniów Klas Iv–Vi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK