Umiejętności Społeczne Trening Dla Dzieci

Cena:

49,00 

Na stanie

HA247

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE. TRENING DLA DZIECI

Co robić, a czego się wystrzegać, by zdobyć przyjaciół i ich nie stracić? Jak odszyfrować wskazówki związane z mową ciała? Jak najlepiej podtrzymać rozmowę?

Podobnie jak tabliczka mnożenia umiejętności społeczne nie są wrodzone – każde dziecko musi się ich nauczyć. Na szczęście 50 ćwiczeń zawartych w tej książce sprawi, że zdobywanie umiejętności społecznych stanie się łatwe i przyjemne!

Książka Umiejętności społeczne. Trening dla dzieci pomoże chłopcom i dziewczynkom w wieku od 6 do 10 lat nabrać pewności siebie i odnaleźć się w sytuacjach społecznych w domu, szkole oraz innych miejscach. Dzięki ciekawym i zabawnym ćwiczeniom dzieci zdobędą nowe supermoce – między innymi nauczą się zręcznie utrzymywać „piłkę konwersacyjną” w grze, osiągać kompromis, a także przestrzegać zasad dobrego zachowania przy stole.

148 stron 190,5 x 235 mm

Produkt UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl skompletowaliśmy kilkaset wartościowych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli poszukujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Umiejętności Społeczne Trening Dla Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK