Nazwa produktu:

UŁÓŻ WZORY. MATERIAŁY DO ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ.

Cena:

33,90 

Na stanie

HA190

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ułóż Wzory.materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej.

to materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej. Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo w trakcie zabaw edukacyjnych w domu. Materiały z teczki „Ułóż wzory„ składają się z:

  • 14 kart z kartonikami do pocięcia (łącznie 168 kartoników),
  • 83 wzorów figur do ułożenia,
  • zeszytu z opisami zabaw i gier.

Produkt wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiele przeróżnych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa i Barbara Zakrzewska. Jeżeli szukasz informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!