Nazwa produktu:

UŁÓŻ PUZZLE. MATERIAŁY DO ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ.

Cena:

33,90 

Na stanie

HA191

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ułóż Puzzle. Materiały Do Ćwiczenia Percepcji Wzrokowej.

to materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej. Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo w trakcie zabaw edukacyjnych w domu. Materiały z teczki „Ułóż puzzle„ składają się z:

  • 15 kart z kartonikami do pocięcia (łącznie 180 kartoników),
  • 50 wzorów do układania,
  • zeszytu z opisami zabaw i gier.

Głównym zadaniem ucznia jest ułożenie przedstawionych wzorów z dostępnych kartoników. Może on także przy użyciu prezentowanych materiałów wykonywać inne ćwiczenia o różnym stopniu trudności lub bawić się z rówieśnikami.

Produkt Ułóż puzzle wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie oferujemy setki rozmaitych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

UŁÓŻ PUZZLE. MATERIAŁY DO ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ. - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

UŁÓŻ PUZZLE. MATERIAŁY DO ĆWICZENIA PERCEPCJI WZROKOWEJ. - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK