Nazwa produktu:

UKŁADANKI SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNE

Cena:

88,49 

Brak w magazynie

AC015

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Układanki Symultaniczno – Sekwencyjne

Zestaw składa się z dziewięciu biało-niebieskich kostek oraz książeczki z wzorami uporządkowanymi według trudności. Pozwala na ćwiczenie funkcji zarówno prawej jak i lewej półkuli mózgu.

Zestaw zawiera: 9 kostek, książeczkę ze wzorami (32)

Zestaw “Układanki symultaniczno-sekwencyjne” stymuluje pracę zarówno prawej jak i lewej półkuli wykorzystując jednocześnie procesy uwagowe. Zadanie wymaga właściwego ułożenia kostki w przestrzeni tak aby wybrać ścianę przedstawiającą odpowiedni element. Jednocześnie koniecznie jest wyodrębnienie składowych elementów ze wzoru przedstawionego w książeczce oraz analiza ich linearnego ułożenia. Wykonanie ćwiczenia angażuje również procesy związane z dokonywaniem rotacji mentalnych.


“Układanki Symultaniczno-sekwencyjne” dostarczane są przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły oferowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest zapewnianie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem potrzebnych materiałów dydaktycznych, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z powodzeniem wykorzystywana w terapii dzieci z objawami autyzmu, dysleksji czy afazji. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Materiały dydaktyczne dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje także praktyczne szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

UKŁADANKI SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

UKŁADANKI SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK