Nazwa produktu:

UKŁADANKI LEWOPÓŁKULOWE-TRÓJKĄTY

Cena:

97,41 

Na stanie

AC014

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Układanki Lewopółkulowe – Trójkąty

Pomoc terapeutyczna służy do stymulacji lewopółkulowego przetwarzania sekwencji wzorów. Polecana szczególnie dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej, zagrożonych dysleksją oraz dzieci dwujęzycznych.

Zestaw zawiera :

– 19 trójkątów tekturowych

– instrukcja łatwa (z konturami) – 37 wzorów

– instrukcja trudna (bez konturów) – 37 wzorów


Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Układanki Lewopółkulowe – Trójkąty to produkt znanego wydawnictwa Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne oferowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem potrzebnych materiałów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Specjalistyczne materiały dostarczane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora między innymi w działach: grafomotoryka, programowanie języka – czasowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania – samogłoski oraz fleksja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także praktyczne warsztaty w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „UKŁADANKI LEWOPÓŁKULOWE-TRÓJKĄTY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UKŁADANKI LEWOPÓŁKULOWE-TRÓJKĄTY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

UKŁADANKI LEWOPÓŁKULOWE-TRÓJKĄTY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK