Układam Po Kolei

Cena:

35,00 

Na stanie

HA285

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UKŁADAM PO KOLEI.

  • MATERIAŁY EDUKACYJNO-DYDAKTYCZNE

Publikacja „Układam po kolei” powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzięki niej uczniowie mogą poznawać różnego rodzaju zjawiska oraz inne elementy dnia codziennego, które występują w ustalonej kolejności, lub utrwalać zdobytą już wiedzę.

Materiały znajdujące się w teczce można podzielić na kilka bloków tematycznych: pory roku, miesiące, dni tygodnia, określenia dni, pory doby, posiłki, zegary, litery oraz cyfry, etapy życia człowieka, etapy rozwoju roślin i zwierząt.

30 kolorowych kart A4 + zeszyt A5 (12 stron)

Produkt UKŁADAM PO KOLEI został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy kilkaset pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli szukasz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Układam Po Kolei - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK