Nazwa produktu:

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI CZĘŚĆ 3 SFERA POZNAWCZA

Cena:

32,85 

Na stanie

HA205

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 3: SFERA POZNAWCZA

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM I ZNACZNYMUczę się samodzielności. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, cz. 3: „Sfera poznawcza” Prezentowane karty pracy składają się z działów:1. Ja i przyroda. Pory roku i zjawiska im towarzyszące.2. Ja i przyroda. Świat roślin, ich znaczenie, uprawy i prace ogrodnicze.3. Ja i przyroda. Świat zwierząt, hodowla, opieka.Materiały są zgodne z postawą programową i nawiązują do publikacji: A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla II etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Programy edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i niepełnosprawnością sprzężoną, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017.

Autor: Renata Naprawa, Alicja Tanajewska

114 kart z bloku A4

Produkt UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 3: SFERA POZNAWCZA został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy mnóstwo materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK