Nazwa produktu:

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI CZĘŚĆ 1: SAMOOBSŁUGA

Cena:

39,00 

Na stanie

HA203

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 1: SAMOOBSŁUGA

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM I ZNACZNYM,

Prezentowane karty pracy składają się z działów:

1. Budowanie własnej tożsamości.

2. Jedzenie.

3. Ubieranie się.

4. Higiena osobista.

5. Potrzeby fizjologiczne.

6. Sygnalizowanie samopoczucia.

Materiały są zgodne z postawą programową i nawiązują do publikacji: A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Nowe programy edukacyjno-terapeutyczne dla II etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017; A. Tanajewska, R. Naprawa, Programy edukacyjno-terapeutyczne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i niepełnosprawnością sprzężoną, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2017.

AUTOR: Renata Naprawa, Alicja Tanajewska

87 stron z bloku A4

Produkt UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI. CZ. 1: „SAMOOBSŁUGA” został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy setki wartościowych pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Alicja Tanajewska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI CZĘŚĆ 1: SAMOOBSŁUGA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

UCZĘ SIĘ SAMODZIELNOŚCI CZĘŚĆ 1: SAMOOBSŁUGA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK