Nazwa produktu:

Tymon I Emocje

Cena:

29,00 

Na stanie

HA155

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TYMON I EMOCJE

HISTORYJKI SPOŁECZNE O TYM, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W RÓŻNYCH SYTUACJACH ŻYCIA CODZIENNEGO Tymon i emocje to kolejna część serii historyjek społecznych służących do pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z dziećmi i nastolatkami z zaburzeniami zachowania i trudnościami emocjonalnymi. Tym razem opowiadania dotyczą przeżywania przez Tymona emocji, które mają wpływ na jego zachowanie. Przedstawiają trudne do opisania uczucia, z którymi poradzenie sobie wymaga różnych umiejętności. Do emocji tych należą: złość, strach, wstyd, odraza i smutek, które podzielone zostały na kategorie związane z konkretnymi sytuacjami.

Podobnie jak w poprzednich częściach czytelnik odpowiada na pytania dotyczące zrozumienia historyjki, jak i samej sytuacji. Zadaniem osoby pracującej z tekstem jest również rozpoznanie emocji bohatera, zidentyfikowanie ich przyczyn, a także znalezienie adekwatnych i akceptowalnych społecznie sposobów radzenia sobie z nimi. Czytelnik może także określić, w jaki sposób dane emocje są wyrażane, zarówno przez mimikę i gesty, jak i odczucia w jego ciele.

108 stron A4

Produkt TYMON I EMOCJE dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy mnóstwo rozmaitych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia działa na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Tymon I Emocje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK