Tupanki, Klaskanki, Dla Dzieci Rytmiczanki, Czyli 100 Zabaw Z Najmłodszymi

Cena:

19,00 

Na stanie

HA176

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Tupanki, Klaskanki, Dla Dzieci Rytmiczanki, Czyli 100 Zabaw Z Najmłodszymi

Tupanki, klaskanki, dla dzieci rytmiczanki, czyli 100 zabaw z najmłodszymi to książka skierowana do rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, którzy poszukują ciekawej formy przeprowadzania zajęć.
Zostały w niej zebrane sprawdzone pomysły na zabawy rytmiczno-słowno-ruchowe oraz wiersze i wyliczanki, które z pewnością dostarczą najmłodszym oraz ich opiekunom wiele radości i zabawy.

Produkt Tupanki dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy sporo najróżniejszych pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Tupanki, Klaskanki, Dla Dzieci Rytmiczanki, Czyli 100 Zabaw Z Najmłodszymi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK