Nazwa produktu:

TRENING SZKOLNY. KLASA 5

Cena:

19,50 

Na stanie

HA182

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Szkolny. Klasa 5

to ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne.

Jest to zbiór zadań mających na celu rozwijanie i stymulowanie funkcji psychofizycznych dzieci. Odbywa się to poprzez ćwiczenia: percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-słuchowej, grafomotoryki, koncentracji, orientacji przestrzennej, wyobraźni, pamięci, logicznego myślenia, sprawności manualnej, czytania i pisania, liczenia. Dodatkowo część zadań zawartych w tym zeszycie dotyczy wiadomości, które dziecko zdobywa w klasie 5 na lekcjach języka polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, muzyki i plastyki.

Produkt Trening szkolny został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy sporo najróżniejszych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TRENING SZKOLNY. KLASA 5”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK