Trening Szkolny. Klasa 4

Cena:

23,00 

Na stanie

HA181

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Szkolny. Klasa 4

to ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne.

Jest to zbiór zadań mających na celu rozwijanie i stymulowanie funkcji psychofizycznych dzieci. Odbywa się to poprzez ćwiczenia: percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-słuchowej, grafomotoryki, koncentracji, orientacji przestrzennej, wyobraźni, pamięci, logicznego myślenia, sprawności manualnej, czytania i pisania, liczenia. Dodatkowo część zadań zawartych w tym zeszycie dotyczy wiadomości, które dziecko zdobywa w klasie 4 na lekcjach języka polskiego, matematyki, historii, przyrody, muzyki i plastyki.

Produkt Trening szkolny został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy setki najrozmaitszych pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Trening Szkolny. Klasa 4 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK