Nazwa produktu:

Trening Mózgu, 50 Zadań Wzmacniających Lewą I Prawą Półkulę

Cena:

19,69 

Brak w magazynie

AT120

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Mózgu, 50 Zadań Wzmacniających Lewą I Prawą Półkulę

Ludzi mózg jest jednym z najbardziej skomplikowanych tworów we wszechświecie. Żadne komputery nie są w stanie precyzyjnie odtworzyć jego struktury, ale sporo już wiemy o tym, za co odpowiedzialna jest każda półkula mózgowa. Wiemy na przykład, że lewa półkula odpowiada za analizy logiczne i myślenie matematyczne a także umożliwia nam korzystanie z języka, natomiast prawa to centrum kreatywności oraz wszelkich talentów artystycznych. Wiemy też, jak pobudzić do pracy szare komórki lewej lub prawej półkuli. Ta książka pomoże Ci ocenić czy jesteś lewo-czy prawopółkulowcem. A to z kolei pozwoli Ci zacząć świadomie używać obu półkul mózgowych i znacząco podnieść jakość swojego myślenia. Znajdziesz tu pół setki zabawnych, interesujących łamigłówek które wciągną Cię bez reszty. Będziesz tropić ślady na miejscu zbrodni, jeść śniadanie na orbicie, przeżywać najazd Majów i grać w bilard.
A gdy rozwiążesz wszystkie łamigłówki zauważysz że wiele codziennych zadań nagle przestało sprawiać Ci trudności. Naucz Się lepiej myśleć!

Autor Charles Phillips
Liczba stron 96

Trening Mózgu, 50 Zadań Wzmacniających Lewą I Prawą Półkulę - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK