Nazwa produktu:

TRENING KONCENTRACJI, JAK ROZWIJAĆ UWAGĘ I PAMIĘĆ DZIECKA

Cena:

16,00 

Na stanie

AE064

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Trening Koncentracji, Jak Rozwijać Uwagę I Pamięć Dziecka

Jak rozwijać uwagę i pamięć dziecka to publikacja skierowana do psychologów, pedagogów, nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Prezentuje propozycje zabaw i ćwiczeń wielokrotnie sprawdzonych przez Autorkę w czasie spotkań treningowych i sesji terapeutycznych.

Książka zawiera sposoby stymulacji poznawczych zdolności strategicznych – uwagi i pamięci. Zaproponowane zabawy mają dodatkowo funkcję diagnostyczną, pozwalają na dostrzeżenie trudności dziecka w określonym obszarze jego rozwoju.

ISBN: 978-83-61009-77-1
Format: 145×205 mm
Liczba stron: 60


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość wydawanych przez WE pomocy terapeutycznych zapewnia m.in. regularna współpraca z ważnymi placówkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje materiały logopedyczne niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę zestawów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne naukowe opracowania z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TRENING KONCENTRACJI, JAK ROZWIJAĆ UWAGĘ I PAMIĘĆ DZIECKA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK