Nazwa produktu:

Transport – Układanka Magnetyczna Montessori 80 Elem

Cena:

59,85 

Brak w magazynie

TY039

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TOOKY TOY Układanka Edukacyjna Montessori Magnetyczne Pudełko dla Dzieci 80 el.

Tooky Toy Magnetyczne Pudełko Puzzle – Zapewni mnóstwo dobrej zabawy wspomagając przy tym rozwój intelektualny najmłodszych. Intensywne kolory i radosne wizerunki zwierzątek sprawią, że zabawka przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Dzięki tej zabawce nasza pociecha ma możliwość za pomocą magnetycznych elementów dopasować odpowiednio obrazki na specjalnej platformie.

Każde pudełko ma wbudowaną tablicę magnetyczną, która wysuwa się z wieczka. Kompaktowe opakowanie sprawi, że będą idealne w podróży. Producent wybierając najwyższej jakości, ekologiczne materiały zadbał o bezpieczeństwo dzieci i środowiska.

Zabawka:

  • rozwija inteligencję,
  • ćwiczy bystrość umysłu,
  • uczy logicznego myślenia,
  • gimnastykuje umysłu
  • ćwiczy percepcję wzrokową.

Bardzo obszerny zestaw. Duża ilość elementów (80) pozwoli dziecka na wiele godzin cieszyć się zabawą i daje dużo różnych możliwości wykorzystania.

Układanka jest odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Transport – Układanka Magnetyczna Montessori 80 Elem - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK