Nazwa produktu:

Tomcio Rozwiązuje Problemy – Trudne Emocje

Cena:

23,00 

Na stanie

HA091

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Tomcio Rozwiązuje Problemy – Trudne Emocje

Publikacja adresowana jest do terapeutów, pedagogów i rodziców oraz do ich pociech i podopiecznych.

Książka stanowi doskonałe narzędzie do rozwiązywania wielu trudności wychowawczych i radzenia sobie z nieprawidłowymi dziecięcymi zachowaniami. Treści są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają na indywidualne dostosowanie bajeczki do rzeczywistego otoczenia malucha. Dzięki temu każdy może stać się nauczycielem i terapeutą własnego dziecka.

Prezentowana książeczka zawiera bajki terapeutyczne opowiadające o radzeniu sobie z trudnymi emocjami, takimi jak złość, gniew, smutek czy strach, a także część poradnikową. Proponowane rozwiązania oraz opowiadania stanowią kompleksową pomoc w przezwyciężaniu dziecięcych problemów i zmartwień.

Produkt TOMCIO ROZWIĄZUJE PROBLEMY – TRUDNE EMOCJE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl skompletowaliśmy sporo rozmaitych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tomcio Rozwiązuje Problemy – Trudne Emocje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK