To, Co Mnie Wspiera Karty Pracy- Edukacja Polonistyczna Poziom 1

Cena:

39,00 

Na stanie

HA269

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

To, Co Mnie Wspiera Karty Pracy – Edukacja Polonistyczna Poziom 1

to zestaw kart pracy przeznaczonych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prezentowana publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji polonistycznej dotyczące nauki liter podstawowych.

Zadania zawarte w kartach pracy pomogą uczniom osiągnąć między innymi takie umiejętności jak:- wskazywanie, rozpoznawanie oraz nazywanie liter drukowanych i pisanych bez polskich znaków oraz bez dwuznaków i trójznaku;- pisanie liter po śladzie i samodzielnie;- czytanie sylab otwartych i zamkniętych;- rozpoznawanie i wskazywanie takich samych sylab;- rozpoznawanie liter ukrytych na obrazkach.
Publikacja adresowana jest do:
– uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym;- uczniów edukacji wczesnoszkolnej z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim;- uczniów z trudnościami w uczeniu się wynikającymi z deficytów rozwojowych;- sześciolatków w normie intelektualnej, których rozwój przebiega typowo;- nauczycieli szkół masowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych;- rodziców uczniów.
Karty pracy są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej.

Autor: Natalia Wilczewska, Alicja Tanajewska, Renata Naprawa.
123 strony
303x215mm

Produkt To, co mnie wspiera dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy sporo przeróżnych pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa oraz Grażyna Wasilewicz. Jeżeli poszukujesz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

To, Co Mnie Wspiera Karty Pracy- Edukacja Polonistyczna Poziom 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK