Nazwa produktu:

TERAPIA – WSPÓLNE OGNIWO

Cena:

50,90 

Na stanie

PL102

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia-Wspólne ogniwo skierowana do osób starszych, gra oparta o mechanizm szukania wspólnych detali.
Do dyspozycji mamy planszę, kartonowe tabliczki z wzorami wyznaczającymi osie oraz drewniane tabliczki z piktogramami. Kartoniki układamy na planszy. Figury w pierwszej kolumnie, wzory w pierwszym rzędzie. Zadanie polega na ułożeniu drewnianych tabliczek z piktogramami na polu znajdującym się na przecięciu figury oraz wzoru, które łącznie znajdują się na piktogramie. Dwa warianty gry.
Gra bardzo dobrze sprawdza się w trenowaniu spostrzegawczości. kojarzenia, myśleniu i refleksu.


Zawartość opakowania:
-plansza
-14 elementów wyznaczających osie
-45 tabliczek
-instrukcja


W naszym sklepie internetowym prezentujemy artykuły marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dekad produkuje rozmaite ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie. Do popularnych i sprawdzonych produktów należą m.in.: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, kategoryzacje, percepcja oraz analiza i synteza wzrokowa.

Celem naszych działań jest zapewnianie komplementarnych materiałów dydaktycznych wymaganych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje posegregowaliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

TERAPIA – WSPÓLNE OGNIWO - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

TERAPIA – WSPÓLNE OGNIWO - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK