Terapia – Tangram

Cena:

43,35 

Na stanie

PL098

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia – Tangram to gra terapeutyczno – rehabilitacyjna.

Zestaw zawiera 42 różnorodne, drewniane figury geometryczne, w dużych poręcznych rozmiarach. W zabawie dysponujemy instrukcją z 61 wzorami, prezentującymi jedynie konkury obrazka. Zadanie polega na ułożeniu odpowiedniego wzoru przy wykorzystaniu dowolnych siedmiu figur.

Zawartość pudełka:
– duże trójkąty prostokątne – 12 szt.
– średnie trójkąty prostokątne – 6 szt.
– małe trójkąty prostokątne – 12 szt.
– kwadraty – 6 szt.
– równoległoboki – 6 szt.
– żetony – 60 szt.
– instrukcja

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od dekad projektuje przeróżne zabawki oraz pomoce edukacyjne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Łubudu, Family, Czego brakuje?, Pory roku oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, logiczne myślenie, układanki lewopółkulowe oraz afazja.

Ideą naszego sklepu online jest zapewnianie wszechstronnych pomocy edukacyjnych wymaganych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne zestawy posortowaliśmy w rozmaitych kategoriach, tak by ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Terapia – Tangram - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK