Nazwa produktu:

Terapia – Rozsypanka Zdaniowa

Cena:

39,00 

Brak w magazynie

PL096

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rozsypanka zdaniowa to gra terapeutyczno – rehabilitacyjna.

W zestawie znajduje się 45 wyrażeń umieszczonych na plastikowych tabliczkach, z których można zbudować 7 zdań. Celem gry jest ułożenie wszystkich zdań, które muszą być zrozumiałe i zbudowane zgodnie z normami językowymi. Gra ma doskonalić analityczno-syntetyczne podejście do języka. Trzy warianty gry.

Zawartość pudełka:
– 45 plastikowych tabliczek,
– worek,
– instrukcja.

W naszym sklepie internetowym udostępniamy produkty marki Alexander z Gdańska, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dziesięcioleci opracowuje pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego typu wspaniale wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w sklepie Juniora. Do popularnych i polecanych artykułów należą m.in.: Łubudu, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Ale pary misz, masz oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Misją sklepu Juniora.pl jest oferowanie systemowych artykułów logopedycznych wymaganych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne zestawy posortowaliśmy w rozmaitych działach, tak by ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w prowadzonej terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich zestawów, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Terapia – Rozsypanka Zdaniowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK