Nazwa produktu:

Terapia Ręki Od A Do Z Zrób Jak Ja

Cena:

39,50 

Na stanie

HA152

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TERAPIA RĘKI OD A DO Z. ZRÓB JAK JA

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu ograniczenie problemów dzieci z pisaniem ręcznym oraz przygotowanie maluchów do nabycia tej umiejętności. Przeznaczony jest dla rodziców i pedagogów, wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, u których występują trudności grafomotoryczne. Może również posłużyć jako materiał treningowy przed rozpoczęciem nauki pisania.

Zrób jak ja to pierwsza część zestawu Terapia ręki od A do Z. Składa się z krótkiego wstępu teoretycznego z opisem budowy ręki, analizatora kinestetyczno-ruchowego, analizy prawidłowej postawy podczas pisania oraz chwytu pisarskiego, autorskiego arkusza do terapii ręki i kart, na których przedstawiono 65 pozycji ćwiczeniowych.

Autor: Jacek Szmalec, Dariusz Wyszyński

Zawartość teczki:
– 77 stron kart A4
– 44 strony zeszyt B5

Produkt ZRÓB JAK JA wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy setki wartościowych materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Terapia Ręki Od A Do Z Zrób Jak Ja - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK