Nazwa produktu:

TERAPIA - PARONIMY

Cena:

50,90 

Na stanie

PL101

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia – Paronimy to gra terapeutyczno-rehabilitacyjna.

Paronimy to wyrazy które brzmią podobnie, ale mają zupełnie inne znaczenie. Gry zawarte w tym zestawie oparte zostały właśnie o znajdowanie wyrazów różniących się jedynie jedną literą. Zadanie w zależności od wariantu polega na dokładaniu kolejno przez graczy podobnych słów. Zabawy wzbogacają słownik bierny, czynny oraz pobudzają ośrodek mowy, dzięki powstawaniu nowych połączeń neuronalnych.

Zawartość pudełka:
– 60 drewnianych tabliczek,
– kostka,
– instrukcja.

W sklepie Juniora oferujemy produkty polskiej marki Alexander z Gdańska, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma już od wielu lat projektuje rozmaite zabawki oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego typu wyjątkowo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie. Do popularnych i polecanych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie, ćwiczenia lewopółkulowe oraz analiza i synteza wzrokowa.

Priorytetem naszych działań jest oferowanie komplementarnych zestawów logopedycznych koniecznych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne produkty posortowaliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TERAPIA – PARONIMY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK