Terapia-Kostki Z Piktogramami

Cena:

50,75 

Brak w magazynie

PL100

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia – Kostki z piktogramami to gra terapeutyczno-rehabilitacyjna.

Zabawa ćwicząca koncentrację, spostrzegawczość, poprawiająca zdolności intelektualne. Rozgrywka oparta została na 3 kościach z piktogramami oraz 18 tabliczkach na których znajdują się identyczne piktogramy jak na kościach. Zadanie polega na jak najszybszym odnalezieniu na rozłożonych tabliczkach piktogramu wyrzuconego przez kości. Trzy warianty gry.

Zawartość pudełka:
– 3 kostki,
– 18 tabliczek,
– klepsydra,
– instrukcja.

W sklepie Juniora oferujemy produkty polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci produkuje ciekawe ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego typu znakomicie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i polecanych artykułów należą m.in.: Łubudu, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, poprawna wymowa, ćwiczenia lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Priorytetem naszych działań jest dostarczanie kompleksowych zestawów logopedycznych potrzebnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pomoce zamieściliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie kompletu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z odszukaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Terapia-Kostki Z Piktogramami - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK