Nazwa produktu:

Terapia Funkcji Poznawczych- Poziom 3

Cena:

72,00 

Brak w magazynie

AI205

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Terapia Funkcji Poznawczych – Poziom 3

Seria „Terapia funkcji poznawczych” jest zbiorem ćwiczeń umysłowych przygotowanych z myślą o osobach dorosłych. Zadania te służą wspomaganiu treningu: pamięci, orientacji, koncentracji, myślenia, funkcji językowych i wzrokowo-przestrzennych.
Ćwiczenia umysłowe wspomagają proces zapamiętywania, myślenia, rozumienia i poprawiają sprawności komunikacyjne.
Proponowane ćwiczenia mogą być stosowane zarówno w terapii psychologicznej, jak i logopedycznej. Mogą być wykorzystywane przez osoby dotknięte zaburzeniami funkcjonowania poznawczego, a także przez tych, którzy chcą zachować jak najdłużej swoją sprawność intelektualną.
Seria składa się z trzech poziomów. Każdy z nich prezentuje inny stopień trudności przygotowanych zadań. Daje to możliwość dostosowania ćwiczeń do indywidualnych potrzeb.
Materiał podzielony jest na rozdziały, które ułatwiają trening poszczególnych funkcji poznawczych.

Ćwiczenia są polecane dla osób z zaburzeniami komunikacji językowej występującej w wyniku:

  • afazji
  • zespołów otępiennych
  • choroby Alzheimera
  • dysleksji
  • obniżonej sprawności intelektualne

Format: A4

Liczba stron: 180
Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Top

Prezentowany produkt “TERAPIA FUNKCJI POZNAWCZYCH- POZIOM 3” został opracowany przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl oferujemy prawie 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół downa czy choroba Alexandra. Wydawnictwo WIR dostarcza także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i różnych terapeutów. Produkty z asortymentu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w rozmaitych działach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Specjaliści z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia i warsztaty dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce edukacyjne tej marki świetnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych materiałów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, O co chodzi?, Dyskleksja, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Terapia Funkcji Poznawczych- Poziom 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK