Teczka Psychologa Dziecięcego. Materiały Dla Terapeuty

Cena:

39,00 

Na stanie

HA307

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

TECZKA PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO. MATERIAŁY DLA TERAPEUTY

Prezentowany zestaw to praktyczny niezbędnik dla każdego psychologa pracującego z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Sprawdzi się zarówno w pracy w gabinecie, jak i w placówkach oświatowych. Publikacja zawiera materiały do wykorzystania podczas prowadzenia konsultacji dla rodziców (wzory dokumentów i kwestionariuszy), a także w bezpośredniej pracy z dziećmi (karty pracy, arkusz obserwacji i scenariusze zajęć grupowych).Teczka zawiera:

  • wzór karty informacyjnej;
  • wzór zgody na uczestnictwo w spotkaniach z psychologiem;
  • wzór wniosku o wydanie opinii psychologicznej;
  • kwestionariusz wywiadu z rodzicami;
  • arkusz obserwacji dziecka;
  • kwestionariusz dla rodziców;
  • 5 scenariuszy zajęć grupowych dla dzieci rozwijających sferę emocjonalną, społeczną i poznawczą;
  • karty pracy, w tym 2 gry planszowe, poruszające takie tematy, jak: emocje, rozwód, sytuacje społeczne.

teczka A4: zeszyt A4 28 czarno-białych stron, 31 kolorowanych kart w bloku
Autorka: Paulina Pawłowska

Produkt TECZKA PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie oferujemy kilkaset najrozmaitszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska oraz Iwona Tomasik. Jeśli szukasz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Teczka Psychologa Dziecięcego. Materiały Dla Terapeuty - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK