Nazwa produktu:

TABLICE-RÓŻNICE

Cena:

21,31 

Na stanie

PL064

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Tablice Różnice to edukacyjna gra dla najmłodszych i pomoc w terapii dzięki, której dziecko może ćwiczyć spostrzegawczość, percepcję wzrokową, umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia.

Zabawa składa się z dwóch etapów. Najpierw trzeba znaleźć podobne do siebie obrazki. Następnie należy je porównać i znaleźć 3 różniące je szczegóły.

Zawartość opakowania

24 tablice

W naszym sklepie internetowym prezentujemy produkty firmy Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat produkuje przeróżne ćwiczenia oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego rodzaju bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie online. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą m.in.: Łubudu, Family, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz afazja.

Ideą zespołu Juniora.pl jest dostarczanie kompleksowych zestawów logopedycznych koniecznych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pomoce zamieściliśmy w różnych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!