Nazwa produktu:

SZKOŁA. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

9,70 

Na stanie

HA065

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SZKOŁA – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące szkoły: ważne miejsca, wygląd klasy oraz czynności wykonywane przez nauczyciela, uczniów i dyżurnego.

Produkt SZKOŁA – Bardzo proste czytanki dla dzieci został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online prezentujemy mnóstwo przeróżnych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma funkcjonuje na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli szukasz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, , logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK