Nazwa produktu:

SZABLONY ZWIERZĘTA DUŻE

Cena:

28,28 

Na stanie

PL112

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zabawka Szablony Zwierzęta – duże składająca się z 8 szablonów, które przedstawiają 8 różnych postaci lub rzeczy. Dzięki nim, każde dziecko może w łatwy sposób odwzorować wybrany obrazek, pomalować i ozdobić dodatkowymi elementami.

Zawartość opakowania:
– 6 szablonów zewnętrznych,
– 6 szablonów wewnętrznych,
– 12 kredek,
– ołówek,
– bloczek,
– ilustracja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy produkty firmy Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju najmłodszych. Firma Alexander już od dekad wytwarza ciekawe zabawki oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne dostarczanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu idealnie wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym sklepie. Do popularnych i polecanych zestawów należą m.in.: Łubudu, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Ideą naszego sklepu jest zapewnianie systemowych pomocy dydaktycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne artykuły zamieściliśmy w rozmaitych kategoriach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich pomocy, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

SZABLONY ZWIERZĘTA DUŻE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

SZABLONY ZWIERZĘTA DUŻE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK