Sylaby Inaczej #1 -Prymarne

Cena:

52,92 

Na stanie

AC039

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylaby Inaczej # 1 – Prymarne

Wiele dzieci ma trudności z różnicowaniem sylab, już na początkowym etapie nauki czytania. Wówczas często rodzice i terapeuci sądzą, całkowicie niesłusznie, że dziecko nie jest jeszcze gotowe do poznawania języka pisanego. A właśnie te dzieci powinny uczyć się czytać wcześnie, by zdążyły przygotować się do podjęcia nauki w klasie zerowej.

Sporządzane przez badaczy mapy wydatności (saliency map) pozwoliły uzyskać informacje o hierarchii obiektów w scenie wizualnej. „Wskaźnikiem wyróżniania się danego fragmentu obrazu na mapie wydatności jest jego jasność. Im jaśniejszy jest fragment, tym silniej przyciąga wzrok.” Ponieważ obiekty jaśniejsze powodują fiksację wzroku, łatwiej można uzyskać koncentrację na białych obrazach liter umieszczonych na silnie skontrastowanym czarnym tle.

MA MO MU MÓ ME MY MI

SA SO SU SÓ SE SY

FA FO FU FÓ FE FY FI

BA BO BU BÓ BE BY BI

WA WO WU WÓ WE WY WI

KA KO KU KÓ KE KY KI

PA PO PU PÓ PE PY PI

DA DO DU DÓ DE DY DI

GA GO GU GÓ GE GY GI

ZA ZO ZU ZÓ ZE ZY

LA LO LU LÓ LE LI

TA TO TU TÓ TE TY TI


Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej


Produkt “Sylaby Inaczej ;1 – prymarne” wydawany jest przez znane Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły publikowane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim dostarczanie kompleksowego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem potrzebnych materiałów, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Materiały dydaktyczne proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej zamieściliśmy w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz percepcja. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także praktyczne webinary uwzględniające potrzeby rodziców a także opiekunów i terapeutów.

Sylaby Inaczej #1 -Prymarne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK