Nazwa produktu:

SYLABY DO PRACY W GRUPIE

Cena:

94,92 

Na stanie

AI220

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SYLABY DO PRACY W GRUPIE

to kolejna świetna pomoc od Wydawnictwa WIR.

Jest to obszerny zestaw kart doskonale sprawdzający się podczas grupowej nauki czytania w przedszkolu, jak i indywidualnej pracy stolikowej i domowych zabawach.

W pudełku znajduje się 196 kart z sylabami (samogłoski + paradygmaty z 14 spółgłoskami: P, M, B, L, F, W, T, D, S, Z, K, G, J, N). Karty zostały zaprojektowane tak, by były praktyczną pomocą w pracy w grupie przedszkolnej – zastosowano optymalny format oraz dużą czcionkę. Obok sylab umieszczono rysunki, które łączą się tematycznie w pary – to dodatkowy element zachęcający do zabawy i ułatwiający naukę czytania.

W zestawie znajduje się instrukcja z propozycjami zabaw, dzięki czemu z zestawu mogą korzystać zarówno nauczyciele, terapeuci, jak i rodzice podczas domowych zabaw z dzieckiem.

KARTY SĄ POWIĄZANE Z ZESZYTEM „MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU”:

„MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU” to zeszyt, z którym dzieci uczą się czytać sylabami. Opierając się na sylabie, jako najmniejszej jednostce percepcji, znacznie ułatwia się przedszkolakom etap wczesnej nauki czytania.

Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, naklejkom i zróżnicowanym zdaniom, praca z zeszytem dostarcza dzieciom dużo radości i zachęca je do dalszejnauki.

Czytanie sylabami – to łatwe!


Autor: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

Zestaw kart „SYLABY DO PRACY W GRUPIE” został opracowany przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach logopedycznych. W naszym serwisie prezentujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy choroba Refsuma. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli i rodziców. Materiały z katalogu w/w firmy można znaleźć w sklepie Juniora w różnych kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze szkolenia dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki wspaniale sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Moje pierwsze słowa, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Lektury jak malowane.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!