Nazwa produktu:

SYLABY DO PRACY W GRUPIE

Cena:

94,92 

Na stanie

AI220

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SYLABY DO PRACY W GRUPIE

to kolejna świetna pomoc od Wydawnictwa WIR.

Jest to obszerny zestaw kart doskonale sprawdzający się podczas grupowej nauki czytania w przedszkolu, jak i indywidualnej pracy stolikowej i domowych zabawach.

W pudełku znajduje się 196 kart z sylabami (samogłoski + paradygmaty z 14 spółgłoskami: P, M, B, L, F, W, T, D, S, Z, K, G, J, N). Karty zostały zaprojektowane tak, by były praktyczną pomocą w pracy w grupie przedszkolnej – zastosowano optymalny format oraz dużą czcionkę. Obok sylab umieszczono rysunki, które łączą się tematycznie w pary – to dodatkowy element zachęcający do zabawy i ułatwiający naukę czytania.

W zestawie znajduje się instrukcja z propozycjami zabaw, dzięki czemu z zestawu mogą korzystać zarówno nauczyciele, terapeuci, jak i rodzice podczas domowych zabaw z dzieckiem.

KARTY SĄ POWIĄZANE Z ZESZYTEM “MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU”:

“MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU” to zeszyt, z którym dzieci uczą się czytać sylabami. Opierając się na sylabie, jako najmniejszej jednostce percepcji, znacznie ułatwia się przedszkolakom etap wczesnej nauki czytania.

Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, naklejkom i zróżnicowanym zdaniom, praca z zeszytem dostarcza dzieciom dużo radości i zachęca je do dalszejnauki.

Czytanie sylabami – to łatwe!


Autor: Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys

Zestaw kart “SYLABY DO PRACY W GRUPIE” został opracowany przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach logopedycznych. W naszym serwisie prezentujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy choroba Refsuma. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli i rodziców. Materiały z katalogu w/w firmy można znaleźć w sklepie Juniora w różnych kategoriach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze szkolenia dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Akcesoria dydaktyczne tej marki wspaniale sprawdzają się na wielu etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Moje pierwsze słowa, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SYLABY DO PRACY W GRUPIE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SYLABY DO PRACY W GRUPIE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

SYLABY DO PRACY W GRUPIE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK