Nazwa produktu:

Sylabowe Lody

Cena:

138,51 

Brak w magazynie

AC091

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LODY SYLABOWE

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 2+ robiących pierwsze kroki w nauce czytania. Doskonale sprawdzi się podczas nauki przez zabawę dwóch pierwszych paradygmatów (zestawów sylab zaczynających się tą samą spółgłoską) – PA i MA.

Zestaw składa się z
– 26 kolorowych lodów, po 2 lody w 13 kolorach.

Wypustka i dziurka na boku loda umożliwia łączenie dwóch elementów w pary.


Produkt został przygotowany we współpracy z brytyjskim wydawnictwem Learning Resources ®.

Produkt Sylabowe lody dostarczany jest przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały proponowane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem potrzebnych materiałów, zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z powodzeniem stosowana w terapii dzieci z objawami autyzmu, zespołu downa czy alalii. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce terapeutyczne proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: grafomotoryka, programowanie języka – czasowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz poprawna wymowa. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje również rozmaite warsztaty uwzględniające potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Sylabowe Lody - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK