Nazwa produktu:

SYLABAMI PO KRAKOWIE

Cena:

49,00 

Na stanie

AC033

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylabami Po Krakowie

Książeczka „Sylabami po Krakowie” oparta jest na Symultaniczno-Sekwencyjnej Metodzie Nauki Czytania autorstwa Prof. Jagody Cieszyńskiej-Rożek. Metoda ta wyrosła w poczuciu wyjątkowej wartości wczesnego czytania i jego stymulującej roli w rozwoju małego dziecka.

Książeczka składa się z dużych ilustracji bogatych w szczegóły, podpisanych wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi. Dodatkowo zawiera przekładki, na których znajdują się paradygmaty sylab, proste teksty stworzone zgodnie z regułami programowania języka oraz rzeczowniki do odnalezienia na stronach książeczki.

Na ilustracjach wspólnie z dziećmi odszukamy Wawel oraz Smoka Wawelskiego, przeczytamy nazwy owoców i warzyw sprzedawanych na Kleparzu, zobaczymy kto przyszedł na Błonia posłuchać koncertu i zwiedzimy z bohaterami książeczki Rynek Główny.


ISBN: 978-83-64957-04-8
Wydawnictwo: Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej
Ilość stron: 14
Okładka: twarda


Książeczka „Sylabami po Krakowie” dostarczona jest przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły proponowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem potrzebnych artykułów, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy alalii. W dużej mierze opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Materiały dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: grafomotoryka, emocje i relacje społeczne, historyjki obrazkowe, nauka czytania – samogłoski oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® regularnie organizuje również rozmaite warsztaty, szkolenia oraz webinary w odpowiedzi na potrzeby rodziców a także terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

SYLABAMI PO KRAKOWIE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

SYLABAMI PO KRAKOWIE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK