Nazwa produktu:

ŚWIAT WOKÓŁ MNIE.CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI KOMUNIKACJI JĘZYKOWEJ

Cena:

43,00 

Na stanie

AI062

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Świat Wokół Mnie. Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji Językowej

Zestaw służy doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem. Teksty opisujące świat wokół dziecka i powiązane z nimi ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby usprawniać rozwój myślenia i mowy, wspomagać proces rozumienia, rozwijać system semantyczny i syntaktyczny.

To doskonała pomoc dla logopedów, nauczycieli przedszkoli, szkół powszechnych i specjalnych, rodziców i opiekunów. Z pomocy mogą korzystać wszyscy, którzy pragną, by ich dzieci czytały ze zrozumieniem i budowały zdania gramatycznie poprawne i dzięki tym umiejętnościom mogły skutecznie komunikować się w domu, w przedszkolu i szkole.

Teksty przeznaczone są do ćwiczeń czytania ze zrozumieniem dla wszystkich dzieci, a w szczególności tych z zaburzeniami komunikacji językowej: niesłyszących, z implantem ślimakowym, dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z dysleksją, alalią, afazją, z obniżeniem sprawności intelektualnej, opóźnionym rozwojem mowy.

Zestawy ćwiczeń powstały też z myślą o dzieciach dwujęzycznych oraz przedszkolakach i uczniach zerówek, którzy doskonalą czytanie ze zrozumieniem.

ISBN: 978-83-62739-09-7
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 56

Oferowany produkt „ŚWIAT WOKÓŁ MNIE.CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI KOMUNIKACJI JĘZYKOWEJ” dostarczany jest przez krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych pomocach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl oferujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, zespół downa czy choroba Parkinsona. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także fachową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz psychologów. Pozycje z katalogu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie online w wielu kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również rozmaite szkolenia i webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Materiały logopedyczne WIR znakomicie sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Ćwiczenia do terapii afazji, Dyslekcsa – ćwiczenia językowe, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Logopotyczki.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!