Nazwa produktu:

STYMULACJA ROZWOJU FUNKCJI POZNAWCZYCH W WIEKU NIEMOWLĘCYM

Cena:

58,01 

Na stanie

AC047

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Stymulacja Rozwoju Funkcji Poznawczych W Wieku Niemowlęcym

to ćwiczenia i pomoc terapeutyczna Wydawnictwa Metody Krakowskiej:
– dla dzieci prawidłowo rozwijających się w wieku od pierwszego tygodnia do piątego miesiąca życia,
– dla wcześniaków,
– dzieci z deficytami rozwojowymi w wieku od pierwszego tygodnia do pierwszego roku życia.

Ćwiczenia te wspierają rozwój funkcji poznawczych małego dziecka, umiejętności spostrzegania jasności, barwy, kształtu, wyodrębniania elementów z tła. Dziecko uczy się skupiania wzroku, wyodrębniania oczu i ust, śledzenia ich ruchu, śledzenia ruchu obrazów w pozycji leżącej i na brzuchu.

Nabyte w ten sposób zdolności spostrzegania wzrokowego dadzą dziecku możliwość opanowania umiejętności poruszania głową, utrzymywania jej w pozycji na brzuchu, a następnie naukę chwytu, zdobywania przestrzeni i kształtowania się komunikacji.

Zestaw zawiera tablice z 36 obrazkami.
Wydanie: 2


Pomoc terapeutyczna „Stymulacja rozwoju funkcji poznawczych w wieku niemowlęcym „ opracowana został przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy proponowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią fundamentalną część oferowanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem potrzebnych artykułów, gorąco zapraszamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy afazji. Przede wszystkim polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce terapeutyczne proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej można znaleźć w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania – czytanie globalne oraz poprawna wymowa. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje również najróżniejsze warsztaty w odpowiedzi na potrzeby rodziców a także terapeutów.


Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!