waluta:  
Katalog Juniora.pl
   pomoce logopedyczne okładka  
 Do pobrania:)
Nowość

Studio Rysunkowe plus

119,00 zł

Producent: Training2s
Kod: BM003
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Studio rysunkowe plus

Wzmacnia małą motorykę oraz umiejętność pisania
Rozwija logiczne myślenie.

Czasem dzieci mają problemy z pisaniem w określonej przestrzeni. Studio rysunkowe pozwala rozwiązać ten problem. W odróżnieniu od różnych materiałów edukacyjnych, oryginalne studio rysunku posiada 4 karty do ćwiczeń, stworzone tak by pomóc dzieciom zrozumieć położenie, kierunek i odległość- bardzo przydatne do ćwiczeń przed rozpoczęciem nauki pisania. Dziecko powinno prowadzić linie po śladach narysowanych przez opiekuna. Rodzice mogą regulować szerokość przestrzeni rysunkowej w zależności od postępu dziecka.

Więcej materiałów do nauki można znaleźć w przewodniku.

 

Oryginalne studio rysunku posiada 4 karty do ćwiczeń, stworzone tak, by pomóc dzieciom zrozumieć położenie, kierunek i odległość rysowanych linii-ćwiczenie grafomotoryczne przydatne przed rozpoczęciem nauki pisania. Dziecko powinno prowadzić linie po śladach narysowanych przez opiekuna. Rodzice mogą regulować szerokość przestrzeni rysunkowej w zależności od postępu dziecka. Zestaw dołączonych plansz pomaga rozwijać pojęcie liczby, ćwiczyć zdolności zauważania podobieństw i różnic między obrazkami.

Plansze dołączone do STUDIA RYSUNKOWEGO PLUS umożliwiają wymyślanie razem z dzieckiem różnego rodzaju zadań i łamigłówek, co wspiera zdolność do współpracy i uczestniczenia w takich zabawach i grach, które wymagają przestrzegania reguł.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
 • Kukuryku

  Kukuryku

  30,10 zł

 • Przybijanka korkowa Pojazdy

  Przybijanka korkowa Pojazdy

  44,91 zł

 • Stolice Europy - Uczę się w mig

  Stolice Europy - Uczę się w mig

  19,01 zł

 • Kim zostanę? gra edukacyjna

  Kim zostanę? gra edukacyjna

  15,09 zł

 • Gdzie jestem? gra edukacyjna

  Gdzie jestem? gra edukacyjna

  15,09 zł

 • Gra Combino Hape

  Gra Combino Hape

  78,11 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.