Nazwa produktu:

SPÓJRZ I ZAPAMIĘTAJ

Cena:

36,00 

Na stanie

PL069

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gra Spójrz i zapamiętaj składa się z 28 plansz z kolorowymi ilustracjami.

Zabawa polega na dokładnym przyjrzeniu się obrazkom w czasie wyznaczonym przez klepsydrę. Po tym czasie odwracamy ilustrację i za pomocą tabliczek TAK/NIE określamy prawdziwość jednego z dziewięciu zdań umieszczonych na odwrocie, opisujących ilustrację.
Zadanie utrudnia fakt, że każdy z obrazków ma swoją parę, która różni się od niego jedynie kilkoma szczegółami. Takie dobranie plansz powoduje, że nie ma możliwości nauczenia się zawartości ilustracji na pamięć.

Zawartość opakowania

-plansze z obrazkami28 szt.
-klepsydra, żetony – 50 szt.
-tabliczki (TAK, NIE) – 10 szt.
-instrukcja

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły firmy Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest cykliczne produkowanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w sklepie Juniora. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja oraz gry edukacyjne.

Priorytetem naszego sklepu online jest dostarczanie kompleksowych materiałów terapeutycznych koniecznych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje posortowaliśmy w rozmaitych działach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie kompletu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich artykułów, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SPÓJRZ I ZAPAMIĘTAJ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPÓJRZ I ZAPAMIĘTAJ - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK