Nazwa produktu:

Słuchanie Ze Zrozumieniem

Cena:

19,00 

Na stanie

HA179

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM

Słuchanie ze zrozumieniem to książka przygotowana dla uczniów z klas II–V, którzy mają problemy z percepcją słuchową, zwłaszcza ze zrozumieniem i zapamiętaniem tego, co mówią do nich inne osoby. Może być ona także wykorzystywana w pracy z uczniami, którzy nie mają tego typu trudności.

W publikacji znajduje się czternaście tekstów dotyczących tematów bliskich dziecku oraz testy sprawdzające zrozumienie i zapamiętanie przez ucznia wysłuchanych historii. Zarówno opowiadania, jak i testy są ułożone według wzrastającego stopnia trudności. Przygotowane materiały można także wykorzystać do ćwiczenia czytania ze zrozumieniem. Wtedy dziecko samodzielnie czyta historie i rozwiązuje opracowane do nich testy.

Produkt SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online prezentujemy sporo materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Słuchanie Ze Zrozumieniem - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK