Nazwa produktu:

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 8 Głoska Z, Dz

Cena:

27,90 

Na stanie

AE115

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 8 Głoska Z,DZ

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Ósmy zeszyt serii logopedycznej „Słucham i wymawiam” obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową artykulację głosek /z/ oraz /ʒ/. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Propozycje ćwiczeń przedstawione w niniejszym zeszycie pozwalają dziecku nie tylko na utrwalanie prawidłowej wymowy, ale również na rozwijanie i doskonalenie wielu ważnych umiejętności poprzedzających proces efektywnej nauki czytania i pisania: rozpoznawanie rymów i słów podobnie brzmiących, dzielenie zdań na słowa, a słów na sylaby i części znaczące, czy wyróżnianie pierwszej głoski w nazwach. Konstrukcja wielu ćwiczeń zachęca dziecko do uważnego słuchania i zapamiętywania, jednocześnie nie nużąc go, ponieważ zadania są krótkie.


Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie działa na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość wydawanych przez wydawnictwo pomocy logopedycznych umoliwia między innymi ścisła współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo zapewnia artykuły niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez w/w markę narzędzi owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów artykułów dostarczanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.
Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne opracowania z zakresu różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania redakcji WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach akademickich.

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 8 Głoska Z, Dz - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK