Nazwa produktu:

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 7 Głoska C

Cena:

27,90 

Na stanie

AE114

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 7 Głoska C

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Siódmy zeszyt serii logopedycznej obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową artykulację głoski /c/. Zawarte są w nim również ćwiczenia głoski /c/ w opozycji do /s/.

Podobnie jak w poprzednich zeszytach serii, również w tym przedstawione są propozycje ćwiczeń, w których poza utrwalaniem prawidłowej wymowy, dziecko nabywa i rozwija wiele ważnych umiejętności: porównywanie długości słów, odnajdywanie rymujących się i podobnie brzmiących nazw, świadome dzielenie słów na sylaby, „zauważanie” głoski w nazwach. Dzięki tym umiejętnościom dziecko rozwija świadomość językową, niezbędną w procesie efektywnej nauki czytania i pisania. Ćwiczenia zachęcają także do uważnego słuchania i zapamiętywania.


Wydawnictwo WE nieustannie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość dostarczanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia m.in. bliska współpraca z licznymi ośrodkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje materiały dydaktyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez w/w markę artykułów skutecznie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych kolekcji materiałów oferowanych przez WE należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne publikacje z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 7 Głoska C - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK