Nazwa produktu:

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 6 Głoska S

Cena:

27,90 

Na stanie

AE112

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 6 Głoska S

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Szósty zeszyt serii obejmuje ćwiczenia utrwalające prawidłową artykulację głoski /s/. Zawiera zadania, w których poza utrwalaniem prawidłowej wymowy dziecko nabywa szereg ważnych umiejętności, takich jak: porównywanie długości brzmienia słów, odnajdywanie nazw rymujących się i podobnie brzmiących, dzielenie słów na sylaby, umiejscawianie głoski w wyrazach. Rozwijają one świadomość językową, niezbędną do podjęcia nauki czytania i pisania.


Wydawnictwo WE aktywnie działa na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość oferowanych przez wydawnictwo pomocy terapeutycznych umoliwia m.in. ścisła współpraca z ważnymi placówkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo opracowuje materiały edukacyjne przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę zestawów skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.
Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne naukowe opracowania z obszaru różnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Książki redakcji WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 6 Głoska S - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK