Nazwa produktu:

SŁUCHAM I WYMAWIAM. ZESZYT 5 GŁOSKA L

Cena:

24,40 

Na stanie

AE111

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam Zeszyt 5 Głoska L

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Piąty zeszyt serii zawiera ćwiczenia głoski /l/. Ćwiczenia te wpływają na poszerzenie zasobu czynnego słownictwa, zachęcają do układania zdań i samodzielnych wypowiedzi. Podobnie jak w poprzednich zeszytach serii, również w tym znajdują się zadania, w których poza utrwalaniem prawidłowej wymowy, kieruje się uwagę dziecka na uważne słuchanie, zapamiętywanie treści wyrażeń i zdań.

Autor: Bożena Senkowska


Wydawnictwo WE skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość dostarczanych przez markę pomocy logopedycznych zapewnia między innymi ścisła współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo zapewnia materiały edukacyjne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez w/w markę artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów materiałów dostarczanych przez WE należą między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w popularne naukowe monografie z zakresu różnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były systematycznie nagradzane w środowiskach naukowych.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK