Słucham I Wymawiam. Zeszyt 4- Głoski W, F

Cena:

27,90 

Na stanie

WE109

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 4 – Głoski W,F

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Dwa pierwsze zeszyty serii dotyczą głosek łatwiejszych, których wymowa jest rzadziej zaburzona (/b/, /p/, /t/, /d/). W kolejnych zeszytach ćwiczone są głoski, które w rozwoju mowy dziecka pojawiają się nieco później (/v/, /f/, /g/, /k/ oraz głoski syczące).
Oprócz ćwiczeń prawidłowej artykulacji pojawiają się też zadania rozwijające funkcje słuchowe oraz takie, które kierują uwagę dziecka na dźwiękową strukturę słowa, jednak jeszcze w jej bardzo ogólnym rozumieniu.

Bożena Senkowska – neurologopeda, pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zajmuje się dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z opóźnionym lub zaburzonym rozwojem mowy, występującym również na tle innych zaburzeń rozwoju. W swojej pracy skupia się nie tylko na rozwijaniu mowy i korygowaniu wad artykulacji, lecz także na rozwijaniu i doskonaleniu procesów myślenia oraz funkcji percepcyjno-motorycznych. Dba również o to, aby terapia była dla dziecka atrakcyjna, ciekawa i nie stała się przykrym obowiązkiem.


Wydawnictwo WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość wydawanych przez wydawnictwo pomocy edukacyjnych zapewnia m.in. ścisła współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje materiały edukacyjne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez WE artykułów owocnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów dostarczanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham Czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione naukowe publikacje z zakresu różnych dziedzin tj.np.: gerontologia, psychologia oraz pedagogika. Książki redakcji WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 4- Głoski W, F - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK