Nazwa produktu:

SŁUCHAM I WYMAWIAM. ZESZYT 2- GŁOSKI T, D

Cena:

27,00 

Na stanie

AE106

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słucham I Wymawiam. Zeszyt 2 – Głoski T,D

Seria logopedyczna „Słucham i wymawiam. Dla maluchów i starszaków” obejmuje zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Ćwiczenia te:
▶ rozwijają uwagę i pamięć słuchową,
▶ doskonalą artykulację,
▶ poszerzają słownictwo,
▶ uczą dostrzegania rytmu i rymu,
▶ usprawniają funkcje percepcyjno-motoryczne,
▶ rozwijają procesy myślenia.

Dwa pierwsze zeszyty serii dotyczą głosek łatwiejszych, których wymowa jest rzadziej zaburzona (/b/, /p/, /t/, /d/). W kolejnych zeszytach ćwiczone są głoski, które w rozwoju mowy dziecka pojawiają się nieco później (/v/, /f/, /g/, /k/ oraz głoski syczące).
Oprócz ćwiczeń prawidłowej artykulacji pojawiają się też zadania rozwijające funkcje słuchowe oraz takie, które kierują uwagę dziecka na dźwiękową strukturę słowa, jednak jeszcze w jej bardzo ogólnym rozumieniu.

Bożena Senkowska – neurologopeda, pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zajmuje się dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z opóźnionym lub zaburzonym rozwojem mowy, występującym również na tle innych zaburzeń rozwoju. W swojej pracy skupia się nie tylko na rozwijaniu mowy i korygowaniu wad artykulacji, lecz także na rozwijaniu i doskonaleniu procesów myślenia oraz funkcji percepcyjno-motorycznych. Dba również o to, aby terapia była dla dziecka atrakcyjna, ciekawa i nie stała się przykrym obowiązkiem.


Marka WE nieustannie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość opracowywanych przez wydawnictwo pomocy logopedycznych umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z licznymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE dostarcza materiały niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez WE zestawów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów artykułów oferowanych przez wydawnictwo należą między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Kocham mówić, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne naukowe opracowania z zakresu różnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SŁUCHAM I WYMAWIAM. ZESZYT 2- GŁOSKI T, D”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SŁUCHAM I WYMAWIAM. ZESZYT 2- GŁOSKI T, D - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

SŁUCHAM I WYMAWIAM. ZESZYT 2- GŁOSKI T, D - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK