Nazwa produktu:

SŁOWA W AKCJI-ZWIERZĘTA W DOMU, W ZOO I NA PODWÓRKU

Cena:

29,50 

Na stanie

HA077

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji – Zwierzęta W Domu, W Zoo I Na Podwórku

to seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy. Małe dziecko nie uczy się słów, lecz nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Najłatwiej i najchętniej dziecko wzbogaca swój słownik dzięki słowom użytym w działaniu.Słowa w akcji to pomoc, która pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających zwierzęta i ich młode, z uproszczonymi planszami, prezentującymi m.in. zoo, statek i bezludną wyspę, umożliwia wprowadzenie akcji – np. oglądanie zwierząt czy zabieranie ich w podróż. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 12 stron A5,
– 26 kart.

Produkt Słowa w akcji – Zwierzęta w domu, w zoo i na podwórku wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy mnóstwo przeróżnych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dyslekcja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

SŁOWA W AKCJI-ZWIERZĘTA W DOMU, W ZOO I NA PODWÓRKU - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

SŁOWA W AKCJI-ZWIERZĘTA W DOMU, W ZOO I NA PODWÓRKU - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK