Nazwa produktu:

Słowa W Akcji – Zabawa, Podróże, Sport

Cena:

29,34 

Na stanie

HA076

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji – Zabawa, Podróże, Sport

to seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy. Małe dziecko nie uczy się słów, lecz nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Najłatwiej i najchętniej dziecko wzbogaca swój słownik dzięki słowom użytym w działaniu.Słowa w akcji to pomoc, która pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających środki transportu, wyposażenie placu zabaw i sprzęty sportowe, z uproszczonymi planszami, prezentującymi m.in. mapę miasta, park czy halę sportową, umożliwia wprowadzenie akcji – np. poruszanie się pojazdami, zabawę na placu zabaw czy uprawianie sportów. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 12 stron A5,
– 28 kart.

Produkt Słowa w akcji – Zabawa, podróże, sport dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online skompletowaliśmy sporo najrozmaitszych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.


Słowa W Akcji – Zabawa, Podróże, Sport - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK