Nazwa produktu:

Słowa W Akcji – Wyposażenie Domu

Cena:

29,50 

Na stanie

HA074

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji – Wyposażenie Domu

to seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy. Małe dziecko nie uczy się słów, lecz nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Najłatwiej i najchętniej dziecko wzbogaca swój słownik dzięki słowom użytym w działaniu.Słowa w akcji to pomoc, która pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających meble, sprzęty domowe i elementy wyposażenia, z uproszczonymi planszami, prezentującymi między innymi wóz meblowy, dwupiętrowy dom czy warsztat fachowca, umożliwia wprowadzenie akcji – na przykład meblowanie pomieszczeń lub naprawianie sprzętów. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.
W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 12 stron A5,
– 24 kart.

Krótka instrukcja dla użytkownika

Publikacja składa się z:
– 72 kolorowych obrazków nominacyjnych ( w tym 2 podwójne komplety obrazków );
– 48 konturowych, czarno-białych obrazków nominacyjnych;
– 13 plansz;
– 4 obrazków dzieci.

Obrazki nominacyjne

Pokój: lampa, kanapa, fotel, szafa, stół, krzesło, regał, kwiat doniczkowy, biurko, wieszak, obraz ( 2 komplety nieznacznie różniących się obrazków ).
Kuchnia: garnek, łyżka, widelec, nóż, talerz, kubek, szklanka, wałek, czajnik, miska, patelnia, sitko ( 2 komplety takich samych obrazków ).
Łazienka: ręcznik, mydło, papier toaletowy, suszarka do włosów, grzebień, szczotka do włosów, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, krem, szampon,
lusterko, kaczuszka do kąpieli.
Wyposażenie domu i sprzęty: wanna ( z prysznicem), umywalka, lustro, zlew, kuchenka ( z piekarnikiem ), lodówka, telewizor, komputer, mikser, odkurzacz,
miotła, kosz na śmieci.

Obrazki nominacyjne wchodzące w skład kategorii Pokój
Produkt Słowa w akcji – Wyposażenie domu wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy sporo rozmaitych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Słowa W Akcji – Wyposażenie Domu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK