Nazwa produktu:

Słowa W Akcji-Warzywa, Owoce I Inne Smakołyki

Cena:

29,50 

Na stanie

HA078

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji – Warzywa, Owoce I Inne Smakołyki

to seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy. Małe dziecko nie uczy się słów, lecz nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Najłatwiej i najchętniej dziecko wzbogaca swój słownik dzięki słowom użytym w działaniu.Słowa w akcji to pomoc, która pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających owoce, warzywa i inne smakołyki, z uproszczonymi planszami, prezentującymi m.in. sklep, garnek czy lodówkę, umożliwia wprowadzenie akcji – np. robienie zakupów czy przygotowywanie posiłku. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 12 stron A5,
– 31 kart.

Produkt Słowa w akcji – Warzywa, owoce i inne smakołyki wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy setki rozmaitych materiałów GW Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska oraz Marta Wiśniewska. Jeśli szukasz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Słowa W Akcji-Warzywa, Owoce I Inne Smakołyki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK