Nazwa produktu:

Słowa W Akcji-Ubrania, Zabawki I Przybory Szkolne

Cena:

29,50 

Na stanie

HA075

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Słowa W Akcji – Ubrania, Zabawki I Przybory Szkolne

to seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy. Małe dziecko nie uczy się słów, lecz nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Najłatwiej i najchętniej dziecko wzbogaca swój słownik dzięki słowom użytym w działaniu.Słowa w akcji to pomoc o prawie nieograniczonych możliwościach. To narzędzie, które pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających ubrania, zabawki i przybory szkolne, z uproszczonymi planszami, prezentującymi m.in. sklep odzieżowy czy salę przedszkolną, umożliwia wprowadzenie akcji – na przykład przymierzanie i kupowanie ubrań czy urządzanie kącika zabaw. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego „nazywania”, ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 12 stron A5,
– 30 kart.

Produkt Słowa w akcji – Ubrania, zabawki i przybory szkolne dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy kilkaset najrozmaitszych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska oraz Marta Wiśniewska. Jeśli szukasz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Słowa W Akcji-Ubrania, Zabawki I Przybory Szkolne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK